Psychoterapia Bournemouth - Mgr Kasia Trybala

Monday: 09:00 - 22:00
Tuesday: 09:00 - 15:00
Wednesday: 09:00 - 22:00
Thursday: 09:00 - 22:00
Friday: 09:00 - 15:00
Saturday: -
Sunday: -

About Psychoterapia Bournemouth - Mgr Kasia Trybala

Psychoterapia indywidualna w języku polskim lub angielskim dla osób powyzej 16tego roku zycia według metody humanistycznej integratywnej.

Psychoterapia Bournemouth - Mgr Kasia Trybala Description

Psychoterapia indywidualna w jezyku polskim lub angielskim dla osob powyzej 16tego roku zycia wedlug metody humanistycznej integratywnej.

Jestem doświadczoną i wykwalifikowaną w Wielkiej Brytanii psychoterapeutką. Oferuję skuteczną pomoc w nerwicach, depresji, uzaleznieniach, wahaniach nastroju, niskiej pewnosci siebie, problemach w związku, atakach paniki, OCD, stresie, problemach w pracy oraz wielu innych trudnosciach natury psychologicznej.

Reviews

User

Wyobraź sobie że te kwiatki w doniczkach to fragmenty twojego życia: twoje związki, nałogi, pasje, praca, zdrowie, rodzina, przyjaciele, wiedza, rozrywka, wszystko co jeste dla Ciebie ważne.
Za każdym razem gdy poswiecasz swój czas jednemu fregmentowi, podlewasz jedną doniczke.
Co stanie się z kwiatkami które nie dostaną wody?
... Jak będzie wyglądał ogród Twojego życia za rok... 10 lat... tuż przed śmiercią?
See More

User

W okresie szkolnych wakacji letnich, czyli między 20 lipca a 1 września, gabinet bedzie otwarty w bardzo ograniczonych godzinach i tylko przez kilka dni w miesiącu. Jeśli chcesz umówić się na spotkanie, skontaktuj się ze mną jak najszybciej aby zarezerwować termin sesji przed wakacjami.

User

Poznajcie moją współpracowniczke, ukochaną przeze mnie i nieocenioną w pracy terapeutycznej Laile :-) Pełna miłości, spokoju i radości Laila jest uwielbiana przez moich nastoletnich pacjentów.

User

Pamiętam z czasów studenckich, kiedy prowadzący przygotowywali nas do pracy z trudnymi klientami: przestępcami, oprawcami, osobami o skrajnie odmiennej seksualności. Mówiono nam: 'Kiedy przeczytasz assessment nowego klienta możesz się obawiać, czy uda Ci się okazać empatię, wspierać osobę, która zrobiła coś złego. Pamiętaj jednak, że pod tą etykietą jest czlowiek, taki jak kazdy inny pacjent. Człowiek który ma za sobą trudną przeszłość, złamane serce, marzenia i rzeczywistość do ogarnięcia. Kiedy oddzielisz człowieka od jego czynów, nie bedziesz mieć najmniejszych problemów z przeprowadzeniem terapii'
Pod etykietkami jestesmy ludźmi. Łączy nas o wiele wiecej niż mogłoby się wydawać.

User

Nie oceniajmy.

User

Wiedza stara jak świat, teraz potwierdzona kompleksowymi badaniami naukowymi: "kontakt z innymi jest bardzo pożyteczny, a samotność zabija. Okazuje się, że ludzie, którzy są mocniej przywiązani do rodziny, znajomych czy wspólnot są szczęśliwsi, zdrowsi i żyją dłużej od tych, którzy nie są tak przywiązani. Samotność bywa zaś toksyczna"

User

Czy Twoj partner śledzi każdy Twoj ruch? Czy używa narzędzi do sprawdzania, śledzenia Cię? Czy izoluje Cię od przyjaciół, znajomych lub pracy?
To tylko kilka przykładów manipulacji i kontroli w związku. Te zachownaia, po angielsku określane terminem: coercive behaviour są oficjalnie rozpoznane przez Dorset Police jako niezgodne z prawem i karalne.
Coercion to forma przemocy w związku. Wiecej informacji na stronie Dorset Police: https://www.dorset.police.uk/…/cut-your -strings-controlli…/…

User

Kurs dla rodzicow. Polecam

User

Leczenie to tak naprawdę uwalnianie tego co nam juz nie służy.... Skuteczność psychoterapii zależy od tego, czy jesteś gotowy/gotowa na tą zmianę.

User

Czujesz wewnętrzny przymus pomagania innym, choć w głębi serca tego nie chcesz robic? Posuwasz się do przemocy (emocjonalnej lub fizycznej) w związku, później tego żałujesz, ale nie potrafisz przestać? A może żyjesz w poczuciu winy, bezradności i marzysz aby zostać ocalony/ocalona?
Trójkąt dramatu to bardzo silna, uzależniająca dynamika. Trudno się z niej uwolnić. Często jest to jedyny sposób utrzymywania relacji jaki znamy.

User

Uśmiechnij się :-)
Smile :-)Translated

User

Kiedy kwiat nie kwitnie, naprawiamy środowisko, w którym rośnie, nie sam kwiat.

User

Moj profil w jezyku angielskim: https://www.counselling-directory.org.uk/ coun…/kasia-trybala

User

Wyslij w wiadomości prywatnej swoje odpowiedzi (TAK/NIE) na te 19 pytań, aby dowiedzieć się czy Twoje picie jest bezpieczne.
1. Czy pijesz w pracy? 2. Czy Twoje picie wpływa niekorzystnie na życie domowe? 3. Czy pijesz dlatego, że jesteś nieśmiały wobec innych? ... 4. Czy picie wpłynęło na pogorszenie Twojej opinii w oczach otoczenia? 5. Czy miałeś kiedykolwiek wyrzuty sumienia z powodu picia? 6. Czy miałeś kiedykolwiek kłopoty finansowe na skutek picia? 7. Czy Twoje picie jest powodem zmartwień rodziny? 8. Czy pijąc stałeś się mniej ambitny? 9. Czy odczuwasz potrzebę picia codziennie o tej samej porze? 10. Czy jest Ci obojętne z kim pijesz? 11. Czy po piciu jednego dnia odczuwasz potrzebę wypicia nazajutrz? 12. Czy zauważyłeś, że na skutek picia zmniejszyła się Twoja sprawność fizyczna bądź umysłowa? 13. Czy picie wpływa negatywnie na Twoją pracę zawodową, bądź inne działania poza pracą? 14. Czy z powodu picia masz problemy ze snem? 15. Czy pijąc chcesz uciec od kłopotów? 16. Czy zdarza się, że pijesz samotnie? 17. Czy pijąc tracisz pamięć i nie wiesz, gdzie byłeś i co robiłeś? 18. Czy pijesz, aby wzmocnić pewność siebie? 19. Czy w związku z piciem byłeś kiedykolwiek w szpitalu, w izbie wytrzeźwień, ambulatorium itp.?
Pytania pochodzą z testu baltimorskiego, powszechnie stosowanego w diagnostyce problemow alkoholowych.
Uwaga! W trakcie autodiagnostyki wazna jest szczerość. Możesz przylapac się na próbie zafalszowania lub zanizenia swoich odpowiedzi. Bądź czujny/czujna na próbę oszukania samego siebie. Może właśnie ona swiadczy o tym, że Twoje picie wymyka się spod kontroli?
See More

User

"Pijak mógłby przestać pić, gdyby chciał. Alkoholik chciałby przestać pić, gdyby mógł"
Takim oto starym powiedzeniem diagnozuja swoje problemy z alkoholem Fancuzi. Ktoś wie, jak to brzmi w orginale?

User

Najczęściej dzwonią kobiety: "Pani Kasiu, mam taki problem z mężem. Bo pije. Bo pali trawę. Bo krzyczy. Bo ma depresję. " Moja odpowiedź jest niezmienna: "Nie mogę pomóc Pani mężowi, chyba że sam się do mnie zgłosi. Mogę pomóc Pani. Czy słyszała Pani termin WSPOLUZALEZNIENIE?"
....
Oficjalnie nie ma takiej choroby jak współuzależnienie. Ten termin obejmuje szereg zaburzeń nerwicowych związanych że stresem i zachowań adaptacyjnych. Co to znaczy?
... Osoba współuzależniona żyje w ciągłym stresie, nie potrafi się od niego uwolnić i cierpi. W odorożnieniu od np alkoholika nie ma chwili wytchnienia, bo ona nie wie kiedy on się upije, nie ma nad tym żadnej kontroli. I czeka w napięciu, wącha w drzwiach, wygląda przez okno czy idzie prosto, oczekuje na kolejną awanturę.
Wykończona tym koszmarem kobieta zgłasza się do lekarza z depresją, nerwicą, zaburzeniami snu. A lekarz nie ma czasu zagłębiać się w przyczyny tych objawów i przepisuje receptę... Po Relanium życie jest nieco bardziej znośne, ale to nie rozwiązuje problemu. Wręcz przeciwnie, problem narasta a wraz z nim dawka leku uspokojajacego lub antydepresanta.
W ten sposób mamy już w domu dwie osoby uzależnione. Często rodziców, którzy mają wspólnie wychować dzieci...
Dlatego właśnie jest tak ważne, aby osoba współuzależniona zatroszczyła się o siebie.
Opisany scenariusz to tylko jeden z możliwych, najłatwiejszy do wytłumaczenia, najbardziej oczywisty. Rzeczywistość nałogu rzadko kiedy jest tak czarno-biała a życie pisze różne scenariusze. Wszystkie jednak mają jeden wspólny mianownik: Nie można zmusić osoby uzależnionej do leczenia. Ale można się upewnić że nie wspieramy nałogu poprzez swoje wspoluzaleznienie.
Można i trzeba zatroszczyć się o siebie, choćby dlatego, aby móc zadbać o dzieci.
See More

User

Czym się różni troska od nadopiekunczosci. To nie dotyczy tylko rodzicielstwa...

User

'Kierowco, odpocznij!'
Mówią znaki drogowe w Polsce. Szkoda, że nie ma znaków: Terapeuto, odpocznij! Kucharzu, odpocznij! Lekarzu, nauczycielu, mamo, żono i kochanko, wy również odpocznijcie :-)
Czlowieku..... Odpocznij! :-)

More about Psychoterapia Bournemouth - Mgr Kasia Trybala

Psychoterapia Bournemouth - Mgr Kasia Trybala is located at Studio 888, 888 Christchurch Road, BH7 6DJ Bournemouth
07828564139
Monday: 09:00 - 22:00
Tuesday: 09:00 - 15:00
Wednesday: 09:00 - 22:00
Thursday: 09:00 - 22:00
Friday: 09:00 - 15:00
Saturday: -
Sunday: -
http://twojapsychoterapeutka.co.uk/